Biz Kimiz

SHAPES FOR WOMEN, günümüzde Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar dört kıtada, dünyanın 14 farklı ülkesinde, farklı kültürden ve her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren ve onlara sağlıklı yaşamın kapılarını açan global kadınlar için spor salonları zinciridir.

2007 yılından beri Shapes For Women markasıyla Türkiye’nin pek çok ilinde, hidrolik egzersiz ekipmanları ile kadınlara özel butik spor salonu hizmeti vermekte olan DG Spor ve Aletleri Ltd. Şti. 2014 yılında yarattığı yeni konsept, yeni marka Shapes Studio ile profesyonelliği bir adım daha ileriye taşımaktadır. Shapes Studiolar, hidrolik egzersiz konseptinin dışına çıkarak , global egzersiz trendlerini takip eden, “butik, sağlıklı yaşam ve bireysel egzersiz salonları” dır.

SHAPESTürkiye ekibi olarak misyonumuz, kadınların ruhen ve bedenen sağlıklı, kendine güvenen ve mutlu bireyler olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken, Türkiye'de hem kadın girişimciliğini desteklemekte hem de kadın antrenörlerimize ve salon yöneticilerimize yarattığımız iş imkanı ile kadınımızın toplumda daha sağlam bir yer edinmesine katkıda bulunmaktayız.

Global bir zincirin parçası olmak, sadece işin kuruluş aşamasında değil gelecek yıllardaki vizyonu ve gelişimi için de çok önemlidir. Shapes bu özelliği ile de Türkiye’nin en güçlü fitnes ve franchising zinciridir.

Gediz Ersin Kimdir?

1965 İstanbul doğumluyum. İlk okulumu Belçika ve Türkiye olarak iki farklı ülkede tamamladım. Lise’ yi İstanbul Atatürk Kız Lisesinde tamamladım ve Almanya Erlangen Üniversitesi Kimya Bölümü ön lisansının ardından EÜ Kimya bölümünü birincilikle bitirdim. 1988 yılında İstanbul Üniversitesinde MBA, ardından Kanada’da dil eğitimi aldım ve yeniden ülkeme döndüm.

Belçika, Almanya ve Kanada’da uzun yıllar yaşadıktan sonra, Türkiye ‘de Kimya, Reklam ve Sağlıklı Yaşam sektörlerinde , değişik tecrübeler edinerek, uzun yıllar yöneticilik yaptım, yurtiçi ve yurt dışında bu konularda farklı eğitimlere katıldım.

Shapes For Women’ markasını oluşturmadan önce, uluslararası bir Kimya şirketinin Türkiye’den sorumlu Ar-Ge Müdürü olarak görev yapmaktaydım.

Araştırmacı, dinamik ve yenilikçi yaklaşımlarımı, profesyonel hayatımda edindiğim bilgiler ile harmanladım ve  Shapes’te bir araya getirdim. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayım.   

SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı